... da je prva pučka osnovna škola u BiH osnovana upravo u Tolisi? Saznajte više!

Naziv slike:

Naslovnica arrow Sport arrow Vijesti arrow Pao i Kostrč!
Pao i Kostrč!
Utorak, 01 Lipanj 2010
NK Sloga TolisaU nedjelju, 30. svibnja odigano je 24. kolo Prve Županijske lige Posavine u kojem je Sloga bila domaćin ekipi iz Kostrča. Utakmicu je pratilo oko 150 ljubitelja nogometa od kojih je bilo 20-ak gostujućih navijača.

U samom početku utakmice domaći su dali gostima do znanja da očekuju sva tri boda te su već u drugoj minuti stigli u vodstvo od 1:0 preko Alena Kobaša - Galetovog. Domaćin je i u nastavku redao prilike, ali nisu uspjeli udvostručiti vodstvo sve do 35.-e minute kada je dobro ubačenu loptu sa desne strane domaći igrač, Ilija Nedić - Lile odličnim udarcem glavom pospremio u mrežu i ostavio gostujućeg vratara nemoćnim te povisio na 2:0. Do kraja poluvremena i jedni i drugi su imali nekoliko poluprilika, ali je rezultat ostao nepromijenjen. Drugi dio utakmice gosti su otvorili znatno bolje što im je donijelo zaslužen pogodak već u 5.-oj minuti nastavka. Nakon postignutog pogotka ekipa iz Kostrča još je više krenula naprijed te stvorila nekoliko prilika, ali domaća obrana je bila koncentrirana i uspjela otkloniti sve pokušaje gostiju, ali i stvoriti nekoliko prilika. Međutim, rezultat je ostao nepromijenjen do kraja utakmice. HNK Sloga Tolisa - NK Kostrč 2:1.
U predposljednjem, 25.-om kolu koje je na rasporedu 06. lipnja sa početkom u 17 sati Sloga ide na gostovanje u Bok. To je ujedno i posljednje gostovanje Sloge u sezoni 2009/2010.

Ukupno 1451 riječi!
badnjica - [JosObfuscator] /Giw6H;mLEc.9e}JRMnaYi$TNvcVT^yZa6^,C,;0A W,ydcsOGKr-v=Mded@9qn}YaQK8Ob o`%k7F(PIahcHYatJ zqz%aZKilp wCWFr1rP(raaYkk0iKj,@w7Su{szLJ.
pogreljat se - [JosObfuscator] z]*^5gGUVlR`F,qae?2hPg~opYs,l;*k,7 K4Ru1t9.qjp ;_KzzBta?nZd9y]Nof/3}HbK6l;i#9StnQ;,diy xI>Ap#[FXUo8x0*vQHVSrq+MšG1NIi#iA^#nMCsA2kX.u>N4| F/er>CV-a;|:pnt{^PuUS _u)s6}FzlIOEj:er5Xud{h@Sd U=nhPsq^tK8rguF8:g`?:U`a{IgntljNUzan8m 8u[X6k=edgVa}(M9kFZvI*ium{v/o5 x6pXrl*t/ie(:p{*dJNPm)_2ea/uetOo^sCx7mL}_Lj OUpdIBDo+p 5;MFNp>0oGVMvYcrdA~Hši9UilWGAn+XL@i6v} B}0u*kWExFHo045I_žG*ke?`|9m,sxs6, ^3{nM/7pPCTu#rp.( {]zYn]TbNoIkSq.6tAUji1#|m>as^g [1i_Bi$lnNI=iW0 L{3HFkHaR#nY[,5{d,NU{Hž/a_0mB9f[az=.VyP87 a=4=I2dv=.4q}ll .1f>mui/;F %i:br-xg]Yo=vns)_/iSQ0Z9čenV;%7|otQOmGG_ esDT0/m@i(lVs-HRl$_RuD49,+ v9m3ZzS_[|laA_Ic/dKNqocBMbR)0>i/it*oH,i: Dzk6ar4Sk4uv_uR$% /:rzx,xaQnvxyXuMU`,bCq[ G0ksU_FlLm=ucNa`Dl27t.rD,+a1(tNi9L8Ly }sdhNgwa/WTh AnL1dje3(se,V_ srb:PXa#]8)WnU-yrTayYm 6mvNlLexl]f-i|VCwvkCak24,0 D_hlQdJQoG=hwkVeD1 zHaNVo;sMmt@a-K?.lI6*wiS .gLn)SNC6eo31 u=stfmEagt$?XrhaHl(jZ)DBuiyg%Z U_LF@tgRla=rkfD{$ohY,$B.
đuturice - [JosObfuscator] Z@p0qNSryQcJiKl3E>|oVSkYg?~hP,IGA99 G?[l1v5eRs.pwCj ,.MOBđregu8}BtI>(ku[bMr@oeOsz.