...da u Tolisi ima 15 terena za odbojku koji udovoljavaju odbojkaškim standardima?  Uskoro više...

Naziv slike:

Naslovnica arrow Sport arrow Vijesti arrow Pao i Kostrč!
Pao i Kostrč!
Utorak, 01 Lipanj 2010
NK Sloga TolisaU nedjelju, 30. svibnja odigano je 24. kolo Prve Županijske lige Posavine u kojem je Sloga bila domaćin ekipi iz Kostrča. Utakmicu je pratilo oko 150 ljubitelja nogometa od kojih je bilo 20-ak gostujućih navijača.

U samom početku utakmice domaći su dali gostima do znanja da očekuju sva tri boda te su već u drugoj minuti stigli u vodstvo od 1:0 preko Alena Kobaša - Galetovog. Domaćin je i u nastavku redao prilike, ali nisu uspjeli udvostručiti vodstvo sve do 35.-e minute kada je dobro ubačenu loptu sa desne strane domaći igrač, Ilija Nedić - Lile odličnim udarcem glavom pospremio u mrežu i ostavio gostujućeg vratara nemoćnim te povisio na 2:0. Do kraja poluvremena i jedni i drugi su imali nekoliko poluprilika, ali je rezultat ostao nepromijenjen. Drugi dio utakmice gosti su otvorili znatno bolje što im je donijelo zaslužen pogodak već u 5.-oj minuti nastavka. Nakon postignutog pogotka ekipa iz Kostrča još je više krenula naprijed te stvorila nekoliko prilika, ali domaća obrana je bila koncentrirana i uspjela otkloniti sve pokušaje gostiju, ali i stvoriti nekoliko prilika. Međutim, rezultat je ostao nepromijenjen do kraja utakmice. HNK Sloga Tolisa - NK Kostrč 2:1.
U predposljednjem, 25.-om kolu koje je na rasporedu 06. lipnja sa početkom u 17 sati Sloga ide na gostovanje u Bok. To je ujedno i posljednje gostovanje Sloge u sezoni 2009/2010.