...da u Tolisi ima 15 terena za odbojku koji udovoljavaju odbojkaškim standardima?  Uskoro više...

Naziv slike:

Naslovnica arrow Sport arrow Vijesti arrow Nova pobjeda!
Nova pobjeda!
Utorak, 25 Svibanj 2010

NK Sloga TolisaTesko osvojeni bodovi u Sibovcu. U nedjelju, 23.05.2010., odigrano je 23. kolo Prve Županijske lige Posavine u kojem je Sloga Tolisa kao gost upisala pobjedu 3 :2 nad domaćom ekipom Mladosti iz Sibovca. Utakmica je igrana po oblačnom i kišovitom vremenu uz pratnju oko 100-tinjak navijača od čega 20-ak Tolišana.

Utakmica je otvorena dosta agresivnom igrom koju gosti dobro koriste te u 10-oj minuti postižu pogodak. Korner je izveo Marinko Nedić - Đuranov, a Mario Nedić - Jokin udarcem glavom dovodi goste u vodstvo. Domaći su u nastavku imali nešto bolju igru, ali bez nekih značajnijih prilika sve do 35.-e minute u kojoj su uspijeli izjednačiti rezultat. Poslije samo 5 minuta domaćin je mogao u potpunosti okrenuti rezultat, ali gostujući vratar Perica Kopić brani čistu situaciju 1-na-1 i ostavlja rezultat neizvijesnim do kraja prvog dijela. U drugom dijelu vodeća momčad lige krenula je po sva tri boda, slobodan udarac na nekih 25 metara izvodi Alen Kobaš - Galetov, ali ga zaustavlja vratnica, da bi samo nekoliko minuta poslije Marinko Nedić - Đuranov solo akcijom ponovo doveo goste u vodstvo od 2:1. Akcija iz koje je postignut zgoditak u prošlom kolu u susretu Sloga - Dinamo 75, ljepotici sezone Nastavak je protekao uz dosta borbe na sredini terena bez velikih prilika sve do 65.-e minute kad je domaćoj ekipi dosuđen 11-erac, ali uz dosta sreće za goste domaćin puca preko gola te ostavlja Slogu u vodstvu. 10-ak minuta poslije Sloga kažnjava domaće za promašaj. Dobra akcija po lijevoj strani Marinka Nedića - Đuranovog i povratna lopta na koju natrčava Vedran Vukić - Veky i povisuje rezultat na 3:1 za Slogu. U nastavku pred sam kraj susreta domaćinima je dosuđen još jedan 11-erac koji su ovog puta uspjeli realizirati te tako smanjiti vodstvo gostiju na 3:2 što je i bio konačan rezultat utakmice. NK Mladost Sibovac -  HNK Sloga Tolisa 2:3.
Slijedeće 24.kolo Sloga je domaćin ekipi Kostrča. Pođite!