Naziv slike:Pobjednici - podbacivanje čepova

Naslovnica
Poraz u Tramošnici!
Srijeda, 31 Ožujak 2010

Sloga Tolisa

Sloga je u nedjelju, 28.03.2010. doživjela drugi poraz u sezoni u gostima u Tramošnici. Vrijeme je bilo jako loše, na početku susreta jaka kiša, ali se poslije vrijeme smirilo. Teren u jako lošem stanju, navijača oko 200 od čega 80-ak Sloginih pristaša. Utakmica je tekla u jako nabijenoj atmosferi pogotovo od strane navijača.
Prvo poluvrijeme igra je bila obostrano loša uz jako malo prigoda za pogotke, a drugi dio gosti su krenuli znatno bolje što im se isplatilo u prvih 15-ak minuta nastavka. Dobru akciju po desnoj strani gosti su okrunili pogtkom za 0:1. Strijelac je bio Mile Vincetić - Dujo na asistenciju Alena Kobaša - Galeta. Gosti u nastavku imaju još nekoliko prilika, ali ih ne uspijevaju iskoristiti pa su ih domaćini uspjeli kazniti za propušteno i izjednačiti na 1:1. U nastavku domaći kreću još opasnije i uspijevaju u potpunosti preokrenuti rezultat na 2:1. Nakon drugog pogotka gosti su krenuli po izjednačenje što se moglo i isplatiti pred sam kraj susreta. Ubačaj sa desne strane i dobar udarac glavom Ilije Nedića - Lileta domaći igrači zaustavljaju na gol crti, ali rukom pri čemu sudac dosuđuje jedanaesterac za goste. Loptu uzima Alen Kobaš - Gale, ali mu domaći golman brani i rezultat do kraja ostaje nepromjenjen - Tramošnica - Sloga Tolisa 2:1.

Slijedeća utakmica na rasporedu je u nedjelju u 15.30h. Sloga dočekuje momčad Mladosti iz Vidovica. Nadamo se pobjedi i povratku stazama slave. Pođite!