Jeste li znali...

...da je Lipu u centru Tolise posadio Andrija Džojić, Džojića 1933. godine.
 

Izbornik

Ankete

Prijava


Zaboravili ste šifru?

Tko je Online

Gostiju online: 9
Naziv slike:

Naziv slike:

Naziv slike:

Naziv slike:

Naziv slike:

Naziv slike:

Naziv slike:

Naslovnica
Kritika urodila plodom?
Utorak, 23 Ožujak 2010

informacija.jpgPrije nekoliko mjeseci objavili smo na našem Portalu članak, pod nazivom "Orašje je grad na Neretvi". Članak je bio o tome kako se na službenoj  stranici općine Orašje ne objavljuju redovno informacije o radu općinskih tijela, niti druge informacije iz života u našoj Općini. Danas, nekoliko mjeseci nakon tog članka, na istoj stranici objavljuju se vijesti svakodnevno, a ponekad se objavljuje i više vijesti dnevno.

Ne znam jesmo li mi sa svojom dobronamjernom kritikom potakli bolji rad, ali je evidentno da se na ovoj stranici radi puno bolje. Sve u svemu mi ćemo nastaviti kritizirati ono što nije dobro i hvaliti ono što je dobro. Stoga administratorima službene stranice Općine čestitamo na značajnom poboljšanju. Samo tako nastavite! A vas cijenjeni posjetitelji potičemo da stranicu www.orasje.ba , ponovno stavite na listu stranica iz naše općine koju posjećujete redovno.

Daniel Dominković

 
« Prethodna   Sljedeća »

facebook

dopis-ploča


Ime:

Poruka:

Rječnik

Ukupno 1451 riječi!
vagres - [JosObfuscator] +v-7_iII8hmM)6yQeWn)>Yitd4cRdsaG^H,o sA~ozuVbi$ X-g=rW^5rwYa]Jf}đBeF*av;l~LoibLnA858iVLn,rI j8Wi,zDvT^GO.oH3đ3s/eT6n^BvPjp~iYe+, _Yg3jhi+Zhe.=0d=FVnyrOalNk_[or^g$fEs cLynz:/i`v=Sco0av8cW,pmJS> 1*DntaZTD@UluS*aLMl@ž2tr,;e|o^dhnv}jkthIe( ;rOdahvtLv;wnT2-4;i>iUT.njEKe_vx,1z l^/O;r?qa$v9nv6iyWon$T6A6av~.
obrvan - [JosObfuscator] SfZciAmmUe%niirr,cy(6;aXVe.,aST YwoX=Ft/sQon~bFqa=|7w b{:TsvaM}DT B>GBivo`6z[rB19a+FzyYiBHbwztzoW9m fKI8xvfe`Bli(iO4a/k9](ei>*m[ `(aXoo7YEbx8>*Or_zvFae{sBm0yiaX.
ogrizotak - [JosObfuscator] }`_5u+~C_n+_Rhu*t-hrp0az{4šLtFfFn-W.jWijU9 {:a|QnEsMe=_jM>}|;eqeo_WsF-#tg5iYInLvN*wivE{n h+0jdfi|o6DNn8 F0Z=`j:kaa}vLbpqc@udkAP^C.e0Y|F# w.Fmi*H2ilgZvi%? 4c0DnBeh*VAksSiN@Y`hzn 5cePDv7fZZbrx:s-vft_qa#P)Q NZ[kc2|3rguq:ušl$acukYa^%1a>2yq,p Mdbi/`Y_|o+ 4]yxj4DH_a68baXMEjuI,BC+k?eUWy uEiiOl/i~)V# oHkGb|[rq($uW99;Fš;s07k),ej.z $k/6QJo0|NEwjKjK7>i7bk2 LQKoCb7sds+YoPtG@a$:nae*QPK {AQL9k8mS%yaMq+m4dh;JxR *7>4Ks[vqe?AzI GCgEjraVEO,bY~#2uN`Tk;a. PiO#?]Il2*cicN3 ##c2kbrTulNšj]k{W2]2a(S y1*p1;nEbokjUH^$Bee.pad[@%cuegQ?.